Dej každému dni příležitost, aby se stal tím nejlepším...Co se tady změní?

20. února 2011 v 13:35 | Klarisa
Tak....no...na minulém logu byli články nic moc...noa  já vám chci říct...cos  etu změní....

články:

No...oproti minulému blogu....tu nebudou jenn ty super krátké články....ty tu budou jen občas a vždycky u nich něco bude.....no budus em přidávat víc .... teda aspons e budu snažit se přidávat víc :-)

propagace:

budu ráda když doporučíte můj blog a já doporučím váš....jakto? no...dole ste si asi všimli ..propagace....dávám pod ní ikonki nebpo odkazty blogů které ěm zaujmou...zatím ej tam ejnom blog ladyvanilky ale to se může změnit...pokud mi napíšete a potom doporučíte můj blog (jakýmkolik způsobem) TAK JÁ doporučím váš blog. dám ho na týden do propagace a napíši o vás i článek + ohodnotím vám blog.

obrázky...atd.

takže...co se týče těch blbostí jako jsou obrázky...pixelky a tak....pixelky sem nebudu moc přidávat...maximálně ty které virobím sama ;-) a obrázky? no.....občas sem dám nějakou kusowku nebo něco vtipnýho..ale nemyslete si že toto je blog o těchto doslova BLBOSTECH to fakt ne.....takoví blog jske  měla a přestal mě abvit.

fankluby:

...takže....tam dole mám všechny fankluby ve kterých jsem ... nějaké fankluby budu zakládat sama..jeden z nich je klu vánočních šílenců...ano není to fanklub ale pokud máte rádi vánoce je tom přesně pro vás ;-)

název blogu:

No...rpoč má můj blog název zrovna dance og life? ..... no...pokud se nemýlím tak to v překladu zanmená tanec života ..... no strašně ráda tančím....sice mit o 2x dobře nejde ale ráda tančím....a protože tento blog ej prostě....halvně o mojich názorech...mojich snech...mích blbinách....vlastně o mém životě....taks em si řekla...dobrý název by byl tanec života....:-)

tak...a tet víhody a nevíhody:

články:

+ (výhody)  když budu víc přidávat a občas něco přednastavím...budete na můj blog víc chodit a bude se vám tot u víc líbit.

-  (nevýhody) někdy an to prostě zapomenu nebo si bduud myslet ež sem něco        přednastavila...snad se to enstane :-)

propagace:

+  když doporučíte můj blog a napíšete mi to...tak já doporučím vás, napíši o vás článek, ohodnotím vám blog a udělám vám na 1týden (možná i na dýl) reklamu...pokud mě váš blog zaujme možná i na vždycky ;-) .... 

- když mi nenapíšete že jste můj blog doporučily nebo nedáte odkaz an váš blog tak máte smůlu

obrázky...atd.

+ budete mít nějaké blbiny na váš blog
- já nevim ;-)

název blogu:

+ je tam tanec :-) co víc ;-)

- to taky nevíím ;-D

no a to ej vše:-))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama